ВИПУСК МАГІСТРІВ

4 січня 2013 року на факультеті управління та бізнесу у виробництві Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбувся випуск фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» (денна форма навчання) за спеціальностями 8.03060101 «Менеджмент організацій і адміністрування» та 8.03060102 «Менеджмент інноваційної діяльності».

Цьогоріч дипломи магістрів отримали 23 студенти. 13 студентів отримали дипломи з відзнакою, зокрема це: Бриндзей Галина, Валяшек Олена, Гринчук Анастасія, Козіцька Христина, Крайничин Ірина, Лахманюк Марія, Левченко Євгенія, Оксентюк Зоряна, Пшоняк Олена, Студніцький Ігор, Типа Ігор, Федак Юлія, Юрчак Ольга.

Привітали та вручили дипломи випускникам перший проректор Митник Микола Мирославович та декан факультету управління та бізнесу у виробництві Дудкін Павло Дмитрович.

Щирі та напутні слова побажань почули в цей день випускники і від своїх викладачів, які прийшли розділити з ними радість свята.

Подальших успіхів у реалізації життєвих планів Вам, шановні випускники!