Участь ТНТУ у програмі Темпус

11 - 15 лютого 2013 року відбулась організаційна зустріч партнерів проекту SUCSID «Створення міжуніверситетських старт-ап центрів для студентської інноваційної діяльності» за програмою Темпус. У даному проекті приймають участь університети Франції, України, Білорусі, Молдови, Швеції, Фінляндії та Великобританії та бізнес-інкубатори Франції та України. На зустрічі були присутні 36 представників членів консорціуму. Координатором проекту SUCSID є Університет Монпельє 2, Франція.

Від ТНТУ у зустрічі приймали участь ректор, професор Петро Ясній та начальник відділу міжнародних зв'язків, доцент Валерій Лазарюк. На семінарах, що проводились в Університеті Монпельє 2 та Університеті Ліон 2 були представлені презентації усіх партнерів, визначені їх ролі та відповідальність, погоджено план роботи над проектом, висвітлено питання оперативного та фінансового менеджменту проекту. Учасники зустрічі ознайомились також з досвідом підтримки підприємницьких ініціатив в Центрі бізнесу та інновацій «Cap Alpha — Cap Omega» та Міжнародному бізнес-інкубаторі в місті Монпельє та відвідали бізнес-інкубатори CREALYS і CARCO в передмісті Ліона.