За підтримки Європейського союзу в ТНТУ створюється міжвузівський стартап центр

Делегація в складі ректора Петра Яснія і начальника відділу міжнародних зв’язків Валерія Лазарюка 11 - 15 лютого 2013 року взяла участь у стартовій нараді по проекту ТЕМПУС 530349-TEMPUS-1-2012-1-FR-TEMPUS-JPHES «Міжвузівська програма створення студентами стартапів інноваційного розвитку та підприємництва».

Засідання відбувалися в Університеті Монпельє 2, м. Монпельє та в Університеті Люм'єра Ліон 2 (Франція).

Членами консорціуму проекту є 22 установи, з них від країн Європейського Союзу є Університет Ліон 2 (Франція); Королівський технологічний інститут (Швеція); Instituto Superior де Gestão (Португалія); Технологічний університет Тампере (Фінляндія); Букінгемпшерський новий університет (Великобританія); Бізнес-інкубатор регіону Рон-Альп (Франція). Від установ країн партнерів Європейського Союзу Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України; Харківський національний університет будівництва і архітектури (Україна); Національна академія міського господарства Харків (Україна); Тернопільський національний технічного університету (Україна); Сумський державний університет (Україна); ряд університетів Білорусі і Молдови.