Змагання з плавання

11 - 12 березня 2013 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» проходили змагання з плавання серед вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації в залік VІ літньої Універсіади Тернопільського обласного управління з фізичного виховання та спорту, управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь 6 збірних команд вищих навчальних закладів м. Тернополя.

Вітаємо переможця змагань (1-ше місце) — збірну команду №1 Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя. Склад команди: Кінаш Дмитро (ФХМ), Савіцький Андрій (ФКТ), Левченко Євгенія (ФБВ), Антонюк Андрій (ФІС), Мельник Максим (ФІС), Кульчицький Іван (ФХМ), Дживак Тарас (ФБВ), Пида Анатолій (ФКТ), Гайда Назар (ФІС), Шинкар Олег (ФХВ), Шмігель Ігор (МТФ), Островський Павло (ФХМ), Федишин Віталій (МТФ), Гурський Дмитро (МТФ).

Вітаємо призера змагань (2-ге місце) — збірну команду №2 ТНТУ. Склад команди: Воронцов Богдан (ФРК), Сагат Павло (ФБВ), Фолюш Віктор (ФБВ), Єфімов Саша (МТФ), Верещук Віталій (ФІС), Мілян Максим (ФКТ), Забава Віталій (МТФ), Попадюк Оксана (ФКТ), Богуславський Влад (ФІС), Гичка Павло (ЕМФ), Сєркін Ігор (МТФ), Козлов Олексій (ФКТ), Шимчук Артем (ФКТ), Солоненко Михайло (ФРК).

Команди до змагань підготували: зав. кафедри фіз. виховання і спорту доц. Курко Я.В., ст. викладач кафедри Федчишин О.Я., викладач кафедри Вальчак Н.В.

Бажаємо і надалі покращувати свої результати, а в житті завжди бути першими.

Кафедра фiзичного виховання i спорту