Виставка

20 - 22 березня 2013 року у Тернопільському технічному університеті проводилася виставка квіткових композицій «Квітучий студент», присвячена приходу весни.

І хоча на дворі весна ще у березневому снігу, у нашому вузі вже розквітли квіти і дарували свій аромат і красу усім перехожим. Важливо відчувати весну у серці, а цей захід був призначений саме для того, щоб надихнути молодих людей на творчу роботу, підняти натрій та просто замилувати красою весняної природи.

Сподіваємось, нікого не залишили байдужими різнокольорові ікібани, чудові букети з елементами художнього оформлення, складні квіткові композиції, прикрашені різноманітними декоративними дрібничками.

Приємно відзначити, що усі студенти виявили творчий підхід, вишуканий смак та неабияку фантазію при створенні композицій.

Голова студентського самоврядування
Олег Грушицький