Змагання з легкої атлетики

Систематична і достатня рухова активність є найефективнішим способом зміцнення здоров'я людини, а загалом у світі фізичній активності немає жодної повноцінної альтернативи.

Не тільки постійно залучати студентів до занять фізичною культурою, ведення здорового способу життя, але й самому активно займатися руховою активністю має за правило доцент кафедри фізичного виховання і спорту Іван Салук. Підтвердженням тому є його особиста участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів, що відбувся у Києві. В бігу на 60 метрів у віковій групі 45 – 49 років наш викладач посів 2 місце.

Наступним випробуванням, до якого готується Іван Андрійович є V літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки.