Універсіада з плавання

27 - 30 березня 2013 року у м. Дніпродзержинську проходила ХI літня Універсіада України з плавання. У змаганнях брали участь 59 найсильніших збірних команд з плавання вищих навчальних закладів України.

Збірна команда нашого університету у своїй підгрупі (університети з чисельністю студентів денної форми навчання 5тисяч) виборола 7-ме місце, набравши 82 очки.

У загальнокомандному заліку наша збірна області посіла 19 місце.

У змаганнях приймали участь студенти: Кінаш Дмитро (ФХМ), Савіцький Андрій (ФКТ), Антонюк Андрій (ФІС), Мельник Максим (ФІС), Кульчицький Іван (ФХМ), Дживак Тарас (ФБВ), Пида Анатолій (ФКТ), Шинкар Олег (ФХВ), Воронцов Богдан (ФРК), Єфімов Олександр (МТФ), Верещук Віталій (ФІС),

Команди до змагань підготували: зав. кафедри фіз. виховання і спорту Курко Я.В. та ст. викладач кафедри Федчишин О.Я.

Бажаємо і далі покращувати свої результати, а в житті завжди бути першими.