Змагання з армспорту

2 квітня 2013 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» проходили змагання з армспорту серед вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації в залік VІI літньої Універсіади Тернопільського обласного управління з фізичного виховання та спорту, управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь 5 збірних команд вищих навчальних закладів м. Тернополя та області.

Збірна команда нашого університету зайняла почесне II місце. У складі команди ТНТУ приймали участь наступні спортсмени: Дячук Дмитро, Леськів Ігор, Дзюбак Роман, Дзюбак Святослав, Гнатишин Ростислав, Ліпніцький Віталій, Яковенко Микола, Шмигельський Андрій, Богуцький Богдан, Мельничок Тарас, Хмелик Андрій. Тренер команди — старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Казмірчук Ігор Володимирович.

Вітаємо срібних призерів змагань!

У ході напруженої боротьби місця розподілилися наступним чином:

• I місце зайняла збірна команда Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту ім. Тараса Шевченка.
  • II місце — Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя.
  • III місце — Тернопільський державний медичний університет ім. I. Я. Горбачeвського.
  • ІV місце — Бережанський агротехнічний інститут.
  • V місце — Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка.