ІТ-Олімпіада

За результатами національного фіналу VI Міжнародної Олімпіади у сфері інформаційних технологій для студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації «IT-Планета 2012/13» (ІТ-Олімпіада), що відбувся 12 квітня у м.Харкові, студенти факультету комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії ТНТУ показали високі результати та пройшли у національний тур.

Вітаємо:

• Вітрука Ігора Вікторовича (група СІ-41) — протоколи, сервіси та обладнання, 2-е місце.
  • Слободянюка Вадима Ігоровича (група СІ-42) — адміністрування Linux, 4-е місце.

Відповідальний від університету за участь студентів ТНТУ в олімпіаді — асистент кафедри комп’ютерних наук Бревус Віталій Миколайович.

На адресу університету надійшло запрошення взяти участь нашій команді у Міжнародному фіналі, який відбудеться в Києві 31 травня — 4 червня 2013 року на території ВНЗ-співорганізатора міжнародного фіналу — Київського національного університету культури і мистецтв.