МІС ТНТУ

25 квітня 2013 року в актовому залі ОМЦ «Політехнік» відбувся конкурс краси та інтелекту «Міс ТНТУ — 2013».

За перемогу змагалися десять красунь: Злепко Ірина (МТФ), Чертова Марія (ФІС), Гетун Діана (ФПД), Ломова Аліна (ФПД), Перепелюк Роксолана (ФКТ), Козла Інна (ФПД), Одинак Уляна (ФРК), Дзядик Оля (ФІС), Процик Оксана (ФБВ) та Соболівська Наталя (ЕМФ).

Красуні дефілювали, показували свої таланти, проявляли інтелектуальні здібності. Зал «Політехніка» був майже повністю заповнений, глядачі з захопленням спостерігали за нашими красунями.

Між виходами дівчат публіку розважали команди КВН, тернопільські вокалісти, бітбоксер, репер і звичайно ж наші неперевершені ведучі Лідія Дерень та Юрій Юськів (І віце-містер ТНТУ — 2012).

Перемогу у конкурсі здобула студентка Факультету економіки і підприємницької діяльності — Аліна Ломова.

Всіх дівчат нагородили заслуженими номінаціями:

• І віце-міс, міс глядацьких сипматій і міс сексуальність — Роксолана Перепелюк
  • ІІ віце-міс і міс чарівність — Марія Чертова
  • ІІІ віце-міс, міс фото і міс талант — Наталя Соболівська
  • Міс стиль і міс інтернет голосування — Уляна Одинак
  • Міс посмішка — Ірина Злепко
  • Міс шарм — Діана Гетун
  • Міс грація — Оля Дзядик
  • Міс інтелектуальність — Оксана Процик
  • Міс ніжність — Інна Козла
  • Міс модель — Аліна Ломова

Організатором дійства виступила активна учасниця студентського самоврядування університету, студентка четвертого курсу механіко-технологічного факультету Юлія Харчук.