Змагання з легкої атлетики

Відбувся ряд різного рангу легкоатлетичних змагань, у яких приймали участь наші студенти-спортсмени. Так, 29-30 квітня поточного року на центральному міському стадіоні проходила VІІ Універсіада з легкої атлетики серед ВНЗ ІІІ – ІV р.а. Хоча нашій команді ще важко змагатися з відомими не тільки в області, але й в Україні легкоатлетами, які представляли інші університети Тернопільщини, та все ж у певних дисциплінах нашим хлопцям не було рівних. У бігу на 400 м цілковиту перемогу здобули наші спортсмени: Андрій Чекрій (КТ-32) – 1 місце, Остап Пуківський (СНс-41) – 2 місце, Микола Малиш (ПМ-21) – 3 місце.

З 7 по 11 травня в Ужгороді проходили Міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок «Дружби», на котрих знову відзначився Андрій Чекрій. У фінальному забігу на 400 м у напруженій боротьбі наш студент завоював срібну медаль. Вітаємо!