3-ій молодіжний Африканський саміт

Нігерійська асоціація студентів ТНТУ, президентом якої є студент групи ІСН-32 Дібі Тамуноміебака, уже втретє провела захід для усіх, хто цікавиться розвитком молоді, проблемами країни Африки та розвитком свого лідерського потенціалу загалом.

Тема цьогорічного саміту — «Відповідальність та нове бачення». Мета саміту Африканської молоді полягала у:

• підвищенні обізнаності молоді щодо проблем, з якими зустрічаються студенти країн Африки;
  • заохоченні до прийняття стабільної національної позиції африканців;
  • мотивації студентів цікавитись африканською політикою;
  • створеннї середовища, де молоді африканці можуть обговорювати проблеми, а також пропонувати резолюції з приводу того, як краще вирішити проблеми в Африці, а також в Україні.

У саміті взяли участь студенти-іноземці ТНТУ, ТДМУ, ТНЕУ, а також студенти з інших міст України. Загальна кількість учасників — 80 чоловік. Особливим гостем став спікер з Польщі Яцек Спендел, який є представником молодіжної фундації «Підприємництво та свобода».

Під час саміту працювали секції по:

• політичній культурі та проблемах уряду;
  • здоров’ю, традиційній медицині та людських ресурсах;
  • урбанізації та її впливі на здоров’я та навколишнє середовище Африки;
  • освіті та культурі;
  • інформаційних технологіях.

Учасники саміту та організатори працювали під гаслом: «Якщо хочеш змінити світ та свою країну — почни з себе».

Організатори висловлюють величезну подяку керівництву університету за сприяння та допомогу в організації саміту.