23 травня 2008 року о 9 год. у читальному залі ТДТУ розпочав роботу Національний форум «Вулик - інновації в системі культурних цінностей».

УЧАСНИКІВ ФОРУМУ ПРИВІТАЛИ: Петро Ясній, ректор Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя, Юрій Чижмарь, голова Тернопільської обласної державної адміністрації, Мирослав Білик, заступник голови Тернопільської обласної ради, Олена Лакома, заступник міського голови м. Тернополя, Пітер Ван Вліта, перший секретар Посольства Королівства Нідерландів.

ДОПОВІДІ ВИГОЛОСИЛИ: Ігор Катерняк, координатор програми «Університетські центри розвитку підприємництва», Олександра Сизова, регіональний менеджер Інституту підприємництва Сisco в Україні, Христина Корпан, Підгаєцька гімназія, Олександра Кальба, директор Школи громадянської освіти ім. Марії Катерняк, Олена Добош, Львівський національний університет ім. І. Франка, Богдан Кідик, Львівський національний університет ім. І. Франка, Надія Руда, Підгаєцька ЗОШ I-III ст., Віра Мельничук, Національний технічний університет України «КПІ», Андрій Мельник, Національний лісотехнічний університет, Віта Юхименко, Національний технічний університет України «КПІ», Оксана Борейко, Тернопільський державний технічний університет ім. І. Пулюя, Микола Ірзайкін, Тернопільський державний технічний університет ім. І. Пулюя, Ростислав Дуб та Микола Філіпчук, Тернопільський державний технічний університет ім. І. Пулюя.

ЗАВДАННЯ ФОРУМУ:
ОБУМОВИТИ ТА АКТУАЛІЗУВАТИ роль міжсекторного партнерства «освіта-бізнес-влада» в стимулюванні та залученні університетської молоді до генерування ідей, інноваційного мислення, соціального проектування та підприємницької діяльності.
ОЦІНИТИ соціальні та бізнесові проекти, підготовлені переможцями конкурсу «Ідеї для життя», визначити їх актуальність та перспективність впровадження.

ОРГАНІЗУВАЛИ ФОРУМ Тернопільський державний технічний університет ім. І. Пулюя та Школа громадянської освіти ім. Марії Катерняк, його ПАРТНЕРАМИ стали: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Львівський національний університет ім. І. Франка, Львівський центр Науково-Технічної та Економічної Інформації, Українська Система Дистанційного Навчання UDL System.

ФОРУМ ПІДТРИМАЛИ: Кабінет Міністрів України, Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада, Тернопільська міська рада, Програма Матра КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні. СПОНСОРСЬКУ ДОПОМОГУ надали: компанія Сisco, банк «Надра», ТРК «Подоляни».

Програмою передбачено нагородження команд-переможців спонсорами форуму.