Візит делегації компанії «Forte Group» (США)

30 травня 2013 року університет відвідала делегація компанії з інформаційних технологій «Forte Group» з міста Чікаго, США на чолі із президентом Стівом Крейніном. У ході зустрічі було обговорено питання спільної підготовки фахівців з комп'ютерних та інформаційних технологій, проведення наукових досліджень з тестування програм та програмного забезпечення для мобільних систем. В результаті візиту було підписано договір між університетом та компанією про співробітництво з питань спільної діяльності у сфері новітніх інформаційних технологій, навчання та стажування студентів ТНТУ за напрямком програмування та алгоритмізації.

З 2000 року компанія «Forte Group», відома раніше як «eTest IT», спеціалізується на випробуванні програмних продуктів, розробці та впровадженню програмного забезпечення для мобільних пристроїв зв'язку, веб технологій та систем забезпечення їх якості, наданні консалтингових та освітніх послуг з інформаційних технологій.