День факультету

День факультету — особливе свято. Саме 15 травня 2013 року свій п’ятий день народження відсвяткував факультет економіки і підприємницької діяльності Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Початок свята ознаменувався урочистим нагородженням тих викладачів та студентів, наполеглива праця, професійність та хист яких прославили не лише факультет, а й весь Тернопільський національний технічний університет.

З привітальним словом до присутніх звернулись декан факультету, кандидат економічних наук, доцент Ціх Галина Володимирівна та начальник відділу виховної роботи та зв’язків з громадськістю Децик Оксана Ярославівна.

Тепла задушевна атмосфера, весняний настрій, святковість, урочистість і, навіть, певна грандіозність панували цього дня в актовому залі «Політехнік».