СтудМіс Тернопіль – 2013

30 травня 2013 року в Українському домі «Перемога» відбувся фінал регіонального етапу конкурсу «Студміс України». 11 студенток тернопільських вишів змагалися за титул «СтудМіс Тернопіль – 2013» і право представляти нашу область на фінальному етапі конкурсу у Києві.

Наш університет представляли три чарівних дівчини — Аліна Ломова (Міс ТНТУ - 2013), Роксолана Перепелюк, Марія Чертова.

Під час конкурсу усі дівчата демонстрували не лише свою граціозність та красу, а й таланти: співали пісень, танцювали, читали вірші, грали на фортепіано, ділились вмінням кататись на коні, долати скелі, майстерністю створювати красиві аніме-картинки в фотошопі, ну і звичайно ж, позували для фото.

Традиційним для цього вечора було дефіле у сукнях від тернопільської дизайнерки Катерини Тимочко, в костюмах в етностилі, в купальниках та у вечірніх сукнях. У перервах між конкурсами глядачів розважали танцювальні постановки, пісні місцевих виконавців, жарти від дуету «Сонечко» та неймовірний номер від любителів «Street workout» — такою насиченою і різноманітно була програма заходу.

Щедрі оплески та емоції, а також підтримку дарували конкурсанткам глядачі залу, особливо у кульмінаційний момент оголошення імені переможниці! Нею стала 21-річна студентка ТНТУ Роксолана Перепелюк.

— Атмосфера свята дуже гаряча, — захоплено розповіла дівчина після конкурсу, — я не можу передати це словами. Це все емоції. Якщо чесно, то я навіть не сподівалася на перемогу, але я дуже-дуже щаслива!

Наші щирі вітання Роксолані!

Також гідно виступили на конкурсі Марія Чертова (І віце-міс) та Аліна Ломова (ІІІ віце-міс), що вельми приємно. Беззаперечно, дівчата Тернопільської політехніки — найкращі!!!

Отож:

• СтудМіс Тернополя — Перепелюк Роксолана