IT-Планета 2012/13

31 травня - 4 червня 2013 року на базі Київського національного університету культури і мистецтв відбулась головна подія VI-ї міжнародної олімпіади в сфері інформаційних технологій для студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації «IT-Планета 2012/13» — міжнародний фінал, на якому для вирішального змагання зібрались кращі учасники з Росії, України, Казахстану та Білорусії (більш детально: http://world-it-planet.org/press/news/detail.php?ID=79468).

Вітаємо команду студентів факультету комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії ТНТУ з успішною участю у міжнародному фіналі VI Міжнародної Олімпіади у сфері інформаційних технологій для студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації «IT-Планета 2012/13» (ІТ-Олімпіада) у м. Київ. Зокрема:

• Жбанова Євгена Олеговича (СН–31) — 3-тє місце у конкурсі «Web-дизайн»
  • Вітрука Ігора Вікторовича (СІ–42) — Адміністрування Linux
  • Слободянюка Вадима Ігоровича (СІ–42) — Протоколи, сервіси та обладнання