Засідання Наглядової ради ТНТУ ім.І.Пулюя

25 травня 2013 року відбулось засідання Наглядової ради Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

На раді були присутні: голова Наглядової ради ТНТУ ім.І.Пулюя, Голова Західного наукового центру НАН України Назарчук Зеновій Григорович; члени Наглядової ради ― директор Хмельницької обласної дирекції АТ «Райффайзен банк Аваль» Стельмах Микола Максимович; начальник публічного акціонерного товариства «Тернопільгаз» Караванський Олег Іванович; генеральний директор Тернопільської світлотехнічної корпорації «Ватра» Щиренко Василь Васильович; вище керівництво ТНТУ ім.І.Пулюя на чолі з ректором Яснієм Петром Володимировичем.

Порядок денний засідання:

1. Звіт ректора ТНТУ ім.І.Пулюя про результати роботи в 2012/2013 н.р.
    Доповідач: Ясній П.В.
  2. Про розвиток програми подвійних дипломів із закордонними університетами при підготовці магістрів та аспірантів.
    Доповідачі: Назарчук З.Т., Ясній П.В.