ІV Міжнародна науково-методична конференція
Форум молодих економістів-кібернетиків
«Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід»

24 - 26 жовтня 2013 року на базі Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя вібудеться ІV Міжнародна науково-методична конференція Форум молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід»

На конференції планується обговорення проблем та розробка рекомендацій за такими напрямами:

1. Моделювання економіко-виробничих систем.
  2. Економетричні моделі та методи прогнозування.
  3. Моделі синергетичної економіки.
  4. Інформаційні технології в моделюванні економіки.
  5. Комунікації та якість в управлінні.
  6. Актуальні задачі теоретичної економіки.
  7. Методологічні та прикладні аспекти функціонування та розвитку економіки підприємств.
  8. Проблеми підготовки фахівців з економічної кібернетики.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська.

Для участі в конференції необхідно надіслати наступні супровідні документи:

• заявку про участь у конференції (приклад див. в інформаційному листі табл. 1); (приклад назви файлу — zayav_Ivaniv) — не пізніше 06 жовтня 2013 р. поштою або konf.ek.kibern@gmail.com;
  • тексти тез (1–2 сторінки, назва файлів, наприклад, tez_Іvaniv) подати не пізніше 13 жовтня 2013 р. поштою або на konf.ek.kibern@gmail.com;
  • роздруковану статтю, підписану авторами та її електронну версію (назва файлів, наприклад, stat_Іvaniv), оформлені відповідно до вказаних нижче вимог, подати до початку конференції (допускається подання тексту статті з оплатою під час проведення конференції).

Інформація для контактів: кафедра економічної кібернетики ТНТУ ім. І. Пулюя; наукові секретарі Захаревич Оксана Ігорівна, Потіха Оксана Богданівна тел.: (0352) 43-06-73, т/факс: (0352) 25-36-74; konf.ek.kibern@gmail.com

Поштова адреса: Завідувачу кафедри економічної кібернетики проф. Рогатинському Р.М. ТНТУ ім. І. Пулюя, вул. Руська, 56, м. Тернопіль, 46001.