VIII Міжнародний інвестиційний форум

11 - 12 жовтня 2013 року в Тернополі на базі ТРЦ «Подоляни» відбувся VIII Міжнародний інвестиційний форум. Організаторами заходу виступили: Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопілська обласна рада, Тернопільська міська рада.

Представники майже 20 країн з'їхались на VIIІ Міжнародний інвестиційний форум. Взяли участь у Форумі і науковці Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. У виставковому павільйоні університету вони представили наступні стенди:

• "Інформаційні технології" (к.т.н., доц. Паламар);
  • "Полімерні матеріали в газотранспортному обладнанні" (к.т.н Ярема І.Т);
  • "Інновації та енергоефективність" (д.т.н., проф. Тарасенко М.Г., к.т.н., доц. Зінь М.М.);
  • "Інновації в машинобудуванні" (д.т.н. Пулька Ч.В.);
  • "Інформаційні технології. Навчально-науковий інститут інформаційних систем" (Нагаченко С.І.);
  • "Високоефективні джерела вторинного живлення" (к.т.н., доц. Яськів В.І.).

Виставковий павільйон ТНТУ відвідали представники Тернопільської облдержадміністрації та заступник голови ТОДА Гецько Василь Володимирович, а також іноземні гості - представники польської делегації Януш Гончаж - підприємець, представник фірми "AQLIN" і Ян Мачковяк - член правління Свєнтокшичського воєводства.

Делегація нашого університету, як учасник VIIІ Міжнародного інвестиційнийного форуму, нагороджена подякою за покращення інвестиційного клімату та сприяння економічному зростанню Тернопільської області.