Впровадження спільної програми подвійних дипломів
з Університетом прикладних наук Шмалькальдена (Німеччина)

29 жовтня 2013 року делегація Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відвідала Університет прикладних наук Шмалькальдена та підписала угоду про співпрацю. Таким чином, тепер українські та німецькі студенти, які навчаються за напрямом «Комп'ютерні науки», матимуть змогу отримати дипломи обох університетів, а також пройти безкоштовні мовні курси. Програма розрахована на спільну підготовку бакалаврів за напрямом 6.050101 «Комп'ютерні науки».

Перед підписанням угоди ректор ТНТУ Петро Ясній, перший проректор Микола Митник та декан Факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії Олександр Мацюк зустрілися з німецьким колегою ректором Університету прикладних наук Шмалькальдена Ельмаром Хейнеманом. Під час зустрічі сторони обговорили умови навчання студентів, делегація ТНТУ ознайомилась з науковими розробками, матеріально-технічною базою закордонного вишу.