DRAMA FIESTA 2013

26 - 27 жовтня 2013 року в актовому залі ОМЦ «Політехнік» відбулася всеукраїнська зустріч іноземних студентів християнського об’єднання «Fellowship of Christian Students».

У даній події взяли участь іноземні студенти не лише з Тернополя, але й з інших міст України — Києва, Харкова, Львова, Луганська. Впродовж двох днів учасники показували ігри-драми, презентації, виконували пісні на релігійну тематику.

Спеціальним гостем події став пастор Майк Бамілоє. Він разом з дружиною Глорією та сином прибули із Нігерії, щоб долучитись до дійства. Пастор є засновником і президентом об’єднання Mount Zion Drama ministry, а також виконавчим продюсером і директором Mount Zion Film Productionin Nigeria.

Пастор разом з дружиною виступили перед аудиторією з промовою на тему: «Ваша законна спадщина» та благословили усіх учасників заходу.

Варто відзначити, ця подія безумовно залишила незабутні враження та спогади у житті іноземного студентства.