9 вересня 2008 року в залі засідань вчених рад (ауд. №79) відбувся організований представництвом компанії Cisco в Україні та ТДТУ ім. І. Пулюя семінар «Електронне місто».

У його роботі взяли участь: ректор ТДТУ Ясній П.В., міський голова м.Тернополя Заставний Р.Й., заступник мера м.Тернополя Бицюра Л.О., заступник голови обласної держадміністрації Наливайко І.О., менеджер з розвитку бізнесу компанії Cisco Чемерис О.М., адміністрація, викладачі, працівники та студенти нашого університету.

Перед присутніми з доповіддями виступили:

Тарас Лобур, регіональний інструктор Академії Cisco в Україні при ТДТУ ім. І.Пулюя (тема «Вирішення задач інформації на прикладі Центру інформаційних технологій ТДТУ»).

Чемерис Олександр, менеджер з розвитку бізнесу компанії Cisco (тема «Електронне місто/регіон Тернопіль»).

Собчишин Анна, менеджер Інституту підприємництва Cisco при ТДТУ ім. І. Пулюя (тема «Інститут підприємництва Cisco – напрями і перспективи»).