Конкурс авторської пісні і поезії

14 листопада 2013 року в актовій залі Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму проходив ХVІI-й обласний творчий конкурс авторської пісні та поезії серед учнів, студентів, працівників професійно-технічних та вищих навчальних закладів I-ІV рівнів акредитації.

Студентки нашого університету Соболівська Наталя (гр. ЕТ-22), Туріч Тетяна (гр. СН-31) та Новіцька Ірина (гр. БЕ-11) порадували успішним виступом на конкурсі. Своїм поетичним роздумом «Моя маленька Батьківщина» поділилась Новіцька Ірина, а Соболіська Наталя, як автор тексту, та Туріч Тетяна, як автор музики і виконавець, подарували усім присутнім чарівну пісню «Скрипка».

Оцінювало учасників конкурсу професійне журі, а саме Володимир Барна — поет, відповідальний секретар Національної Спілки письменників України, голова журі; Михайло Крищук — методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, заступник голови журі; Степан Мацек — методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, секретар журі, а також Марія Баліцька, Ігор Бережний, Микола Шамлі, Олексій Лещишин, Ігор Козловський, Ольга Чайка.

Переможці конкурсу були відзначені дипломами, грамотами обласної організації Національної спілки письменників України, навчально-методичного центру ПТО в Тернопільській області. Кращі пісні та вірші планують надрукувати в обласній пресі та літературному альманасі «Освітянська скриня».