Посвята іноземних студентів у першокурсники ТНТУ

15 листопада 2013 року відбулася посвята іноземних студентів у першокурсники ТНТУ. Привітали студентів ректор Петро Ясній, проректор з науково-педагогічної роботи Степан Дячук, декан Факультету по роботі з іноземними студентами Богдан Ковалюк. Найбільш кульмінаційним моментом свята було урочисте вручення залікових книг першокурсникам. Також студенти-іноземці підготували мистецьку програму для усіх присутніх.

Цьогоріч першокурсниками Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя стали 38 студентів із Гани, Камеруну, Нігерії, Республіки Конго, Демократичної Республіки Конго, Зімбабве, Єгипту, Сирії, Сербії, Німеччини, Марокко, Сьєрра-Леоне. Студенти-іноземці навчатимуться за такими напрямами: «Менеджмент», «Радіоелектронні апарати», «Електротехніка та електротехнології», «Харчові технології та інженерія», «Автоматизовані і комп'ютерно-інтегровані технології», «Комп'ютерні науки», «Інженерна механіка», «Будівництво», «Облік і аудит».