Єврофлешмоб у Тернопільській політехніці

19 листопада 2013 року єврофлешмоб провели студенти Тернопільської політехніки.

Уже не вперше наші студенти активно долучаються та проводять різноманітні масові акції та заходи. Цього разу молоді люди приурочили свій захід Міжнародному дню студента та євроінтеграційним процесам, що мають місце в Україні.

Флешмоб відбувався наступним чином: на великій перерві студенти, одягнені у вишиванки та тримаючи в руках символіку Євросоюзу, танцювали перед головним корпусом університету, але кульмінацією дійства стало те, що молоді люди утворили «живу» мапу Тернопільської області. В такий спосіб студенти задекларували своє прагнення до євроінтеграції та вступу в ЄС, а також підтримали колег з Львівської політехніки, які в цей же час проводили аналогічну, але більш масштабну акцію у Львівському виші.

Дана акція — це ще один крок на шляху до Євросоюзу. Студенти ТНТУ сподіваються, що й інші міста і навчальні заклади долучаться до ініціативи і зовсім скоро кожен зможе стати учасником Всеукраїнського єврофлешмобу.