Університет пишається своїми студентами!

Підсумки обласного конкурсу «Студент року-2013» оголосили 15 листопада 2013 року в Тернопільському кооперативному торгово-економічному коледжі.

Організатори дійства — департамент освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України.

Взяли участь в урочистій церемонії нагородження та привітали студентів директор департаменту освіти і науки ОДА Іван Запорожан, голова обласної організації профспілки Марія Гасай та директор Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу Василь Мулярчук.

Надзвичайно приємним є те, що п'ятеро студентів нашого університету — призери обласного конкурсу «Студент року-2013». Отож:

• Грушицький Олег — І місце у номінації «Молода генерація»
  • Вархолік Мар'ян — ІI місце у номінації «Митець»
  • Гетун Діана — ІI місце у номінації «Профактивіст»
  • Рибачок Оксана — ІI місце у номінації «Науковець»
  • Чекрій Андрій — ІІI місце у номінації «Спорт»

Вітаємо та бажаємо нових злетів і досягнень!