Змагання з плавання серед першокурсників

25 листопада 2013 року в НСОЦ «Полiтехнiк» вiдбулись змагання з плавання в залiк Спартакiади першокурсникiв. У змаганнях брали участь команди 7 факультетiв, а саме: ЕМФ, ФБВ, ФIС, ФХM, МТФ, ФРК, ФКТ. У змаганнях приймали участь понад 70 студентів.

Усі учасники показали добрі результати та зазначали, що головне для них у першу чергу — добрий настрій, можливість спілкування та підтримки один одного. Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами.

В особистому залiку переможцями стали: Роздобутько Наталія ФБВ (50м в/с), Пилипець Галина ФХМ (50м н/с), Куземко Анатолій ФІС (50м в/с), Шпилик Віталій ФІС (50м н/с), Скорохід Антон ФРК (50м брас).

В естафетному плаваннi (4 х 50м вільним стилем) I мiсце завоювала команда ФIС, другою була команда МТФ, третьою — ЕМФ.

У командному залiку I мiсце виборола команда ФІС (326 оч.), II — ФРК (161 оч.), III — ЕМФ (139 оч.), IV — МТФ (131 оч.), V — ФБВ (67 оч.), VI — ФХМ (64 оч.), VII — ФКТ (50 оч.).

Вiтаємо переможцiв та призерiв змагань.

Кафедра фiзичного виховання i спорту