Засідання вченої ради

17 грудня 2013 року о 15:00 в ауд. 79 відбудеться засідання вченої ради ТНТУ з порядком денним:

1. Балотування щодо:
    1.1. Присвоєння вченого звання доцента:
    • к.е.н., доц. кафедри фінансів, обліку і аудиту Кіляр Олександрі Романівні;
    • к.ф.-м.н., доц. кафедри фізики Кульчицькому Віктору Івановичу.
    1.2. Обрання на посаду:
    1.2.1. Завідувача кафедри:
    • психології у виробничій сфері д.психол.н., проф. Буняк Надії Андрониківні;
    • систем енергоспоживання та комп’ютерних технологій в енергетиці, д.т.н., проф. Євтуха Петра Сильвестровича.
    1.2.2. Професора:
    • к.т.н., проф. кафедри менеджменту у виробничій сфері Оксентюка Андрія Олександровича;
    • д.е.н., проф. кафедри фінансів, обліку і аудиту Панухник Олени Віталіївни.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  2. Про підвищення ефективності наукової та науково-технічної діяльності ТНТУ, що проводилась у співпраці з науковими установами, навчальними закладами та підприємствами, а також за міжнародними, загальнодержавними та регіональними програмами.
    Доповідачі: проректор з наукової роботи Рогатинський Р.М., голова комісії з питань науки Кривень В.А.
  3. Підсумки наукової роботи університету за 2013 рік та основні напрями і завдання наукової діяльності на 2014 рік.
  4. Про підвищення ефективності співпраці адміністрації університету та органів студентського самоврядування.
    Доповідачі: начальник відділу виховної роботи і зв’язків з громадськістю Децик О.Я., голова органів студентського самоврядування Баконь О.І., голова комісії з питань виховної роботи та студентського самоврядування Курко Я.В.
  5. Про активізацію участі університету в освітніх і наукових міжнародних програмах.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.
  6. Обговорення рішення Колегії МОНУ про підсумки прийому до вищих навчальних закладів у 2013 р. та підготовку до організованого проведення прийому вступників у 2014 р.
    Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Лещук Р.Я.
  7. Затвердження рекомендацій НТР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.