Кращі кімнати студмістечка

17 грудня 2013 року у відділі виховної роботи та зв'язків з громадськістю ТНТУ відбулось нагородження переможців конкурсу-огляду на кращу студентську кімнату.

З метою проведення моніторингу умов проживання студентів у гуртожитках адміністрація університету, студентське самоврядування і відділ виховної роботи та зв’язків з громадськістю 10-11 грудня 2013 р. провели щорічний огляд-конкурс на кращу студентську кімнату гуртожитку.

Визначення переможців відбувалось за такими критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій кімнат, дотримання правил внутрішнього розпорядку. Також до уваги бралися підтримання чистоти і порядку, організація навчання і дозвілля.

Кімнати оцінювалися за десятибальною шкалою, окремо серед хлопців та дівчат.

Студенти, які проживають у кращих кімнатах, отримали цінні подарунки.

Нагадаємо, що конкурс, спрямований на поліпшення умов проживання у гуртожитках, проводиться у ТНТУ ім. І.Пулюя уже кілька років поспіль. А перемога у ньому дозволяє отримати не лише корисні подарунки, а й додає додаткові бали при рейтинговому поселенні на наступний навчальний рік.

Отже, за результатами конкурсу переможцями стали:

1. Гуртожиток №1
    • кімната № 86 (Гриник Любов Іванівна, Гудима Мар’яна Іванівна);
    • кімната № 72 (Матуляк Роман Яремович, Посацький Богдан Миколайович, Шуст Віталій Васильович, Яковів Роман Мирославович, Яцев’юк Іван Володимирович);
    • кімната № 88 (Лисак Оксана Василівна, Швець Марія Леонідівна, Мосейко Юлія Русланівна);
    • кімната № 0162 (Бабанін Сергій Володимирович, Бойчук Павло Володимирович, Ткачик Михайло Ростиславович);
    • кімната № 165 (Мушинський Юрій Михайлович, Ониськів Ігор Павлович, Чудакевич Володимир Ярославович, Смакула Роман Миколайович);
    • кімната № 060 (Окафор Джінду студент з Нігерії);
    • кімната № 18 (Оссамбо Меріте, Муджінга Тшінему Ніколь студентки з Конго).
  2. Гуртожиток №2
    • кімната № 204 (Гурик Оксана Романівна, Пиріг Юлія Ігорівна, Антонюк Юлія Миколаївна);
    • кімната № 208 (Колосівська Валентина Ігорівна, Колосівська Олеся Ігорівна);
    • кімната № 212 (Мазан Оксана Романівна, Бойчук Марія Григорівна);
    • кімната № 210 (Пономар Наталія Михайлівна, Савчук Неоніла Василівна, Осташа Наталія Володимирівна, Семанишин Марія Володимирович);
    • кімната № 314 (Найда Микола Богданович, Дяків Юрій Степанович);
    • кімната № 401 (Филипенко Дарія Володимирівна , Ясній Люба Зеновіївна, Яршевич Ольга Володимирівна).
  3. Гуртожиток №3
    • кімната № 4 блок 13 (Іванов Олександр Вікторович, Макух Василь Ігорович, Осадчук Михайло Іванович, Бійчук Роман Миколайович);
    • кімната № 6 блок 11 (Андрусик Сергій Володимирович, Дзяйло Василь Васильович, Сірий Ігор Васильович).

Кращими кімнатами студмістечка визначено кімнату № 86 (гуртожиток №1) та кімнату №204 (гуртожиток №2).

Вітаємо!

КРАЩІ КІМНАТИ