Спартакіада «Здоров’я»

4 - 7 лютого 2014 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту в НСОЦ «Політехнік» проводилась спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників нашого університету. У змаганнях взяли участь 132 працівники (сім факультетів та АГЧ). Змагання проводились із п’яти видів спорту: настільний теніс, плавання, футзал, шахи, волейбол.

Зайняті місця по видах спорту

• Настільний теніс: I місце — ЕМФ; II місце — ФКТ; III місце — ФРК.
  • Плавання: I місце — ФХМ; II місце — ФКТ; III місце — АГЧ.
  • Футзал: I місце — ФКТ; II місце — ФХМ; III місце — АГЧ.
  • Шахи: I місце — ЕМФ; I місце — ФХМ; III місце — ФРК.
  • Волейбол: I місце — ФПД; II місце — ФКТ; III місце — ЕМФ.

Переможці та призери спартакіади

• I місце — ФХМ декан Лещук Р.Я.
  • II місце — ФКТ декан Стухляк П.Д.
  • III місце — ЕМФ декан Андрійчук В.А.

Активні учасники спартакіади: Мовчан Л.Т. — ЕМФ, Чубатий Ю. О. — ЕМФ, Оробчук Б.Я. — ЕМФ, Поталіцин С.Ю. — ЕМФ, Микулик П. — ФКТ, Ясній В. — ФКТ, Стухляк П.Д. — ФКТ, Чихіра І. — ФКТ, Кашуба Н. — ФХМ, Крупа — ФХМ, Буховець В. — ФХМ, Баран І. — ФІС, Яцишин В. — ФІС, Карпінський С. — ФІС, Радинський С. — ФПД, Кудлак В. — ФПД, Сидяга В, — ФПД, Окіпний І. — МТФ, Шимків Н. — МТФ, Лесів В. — ФРК, Пастух О. — ФРК.

Сприяли проведенню спартакіади голова профкому університету Жаровський О.С., його заступник Надозірний Я.П., викладачі кафедри фізичного виховання і спорту.

Отож, шановні працівники і студенти, займайтесь активно спортом, ведіть здоровий спосіб життя i будете здоровими!

Кафедра фізичного виховання і спорту