16 жовтня 2008 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «Теоретична та прикладна економіка: задачі та перспективи».

У її роботі взяли участь науковці з-за кордону:

1. Вавак Славомір - доктор економіки, професор кафедри управління процесами, Університет економіки, м. Краків, Польща;
  2. Абрамович Б.М. - доцент, декан економічного факультету Могилівського державного університету продовольства, Білорусь;
  3. Бусов В.І. - доктор економічних наук, професор Державного університету управління м. Москви, Російська Федерація.

Учасників крнференції привітали: ректор ТДТУ ім. І. Пулюя проф. Ясній П.В., голова оргкомітету, проректор з наукової роботи, проф. Рогатинський Р.М., голова Тернопільської обласної ради Миколенко М.А., перший заступник голови Тернопільської ОДА Фліссак А.А.

У пленарному засіданні доповіді виголосили:

1. Доктор Вавак Славомір на тему: "Управління людськими ресурсами в системах управління якістю".
  2. Д.т.н., проф. Вовк В.М. на тему: "Сучасні проблеми економічної кїбернетики та шляхи їх вирішення".
  3. Д.т.н., проф. Бусова В.І. на тему: "Іпотечне кредитування: ефективність і перспективи".
  4. Регіональний менеджер Інституту підприємництва Cisco Сизова О.Ф. на тему: "Освітні ініціативи Cisco: фахові ресурси для бізнес-процесів".
  5. Менеджер Інституту підприємництва Cisco Собчишин А.І. на тему: "Інститут підприємництва Cisco - партнерство, ефективність, розвиток".

Під час роботи конференції відбулась презентація першого в західному регіоні України Інституту підприємництва Cisco.