Перша зустріч по проекту TEMPUS «SEREIN»

13 - 14 лютого 2014 року в Таллінському технічному університеті (Естонія, Таллін) та 17 лютого 2014 року у Королівському технологічному інституті (KTH) (Швеція, Стокгольм) відбулася перша зустріч по проекту

543968-TEMPUS-1-2013-1-EE-TEMPUS-JPCR Modernization of Postgraduate Studies on Security and Resilience for Human and Industry Related Domains (SEREIN), що отримав фінансування у рамках міжнародної освітньої програми «Tempus». Зі сторони Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя у заході приймав участь завідувач кафедрою комп’ютерних систем та мереж, д.т.н., проф. Лупенко С.А.

Проект «SEREIN» реалізовується за підтримки Європейського Союзу. Основна мета — розробка сучасних теоретичних та практично-орієнтованих курсів для підготовки магістрів, аспірантів та підвищення кваліфікації фахівців у галузі інформаційної безпеки.

Термін реалізації проекту: 3 роки (з 01.12.2013 по 01.12.2016)

Консорціум проекту включає ряд провідних установ ЄС, зокрема: Tallinn University of Technology (Estonia), Royal Institute of Technology (Sweden),

City University London (United Kingdom), CINI Consortium (Consorzio Interuniversitario Nazionale per l’Informatica) (Italy), IICT (Institute of Information and Communication Technologies) of Bulgarian Academy of Sciences (Bulgaria).

Координатором проекту від України виступає Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» (м. Харків).

У Талліні учасники консорціуму представили свої організації та бачення подальшої співпраці у рамках проекту. У Стокгольмі відбулися зустрічі з офіційними особами із KTH, а також презентації магістерських програм у галузі інформаційної безпеки.