Студентські Спортивні ігри з плавання

12 - 14 березня 2014 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» проходили Студентські Спортивні ігри Тернопільського обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України з плавання серед вищих навчальних закладів ІІ-VІ рівнів акредитації.

У змаганнях взяли участь 5 збірних команд вищих навчальних закладів м. Тернополя.

Вітаємо переможця змагань — збірну команду №1 Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя. Склад команди: Кінаш Дмитро (ФХМ), Савіцький Андрій (ФКТ), Куземко Анатолій (ФІС), Шпилик Віталій (ФІС), Мельник Максим (ФІС), Ілів Максим (ФІС), Сагат Павло (ФБВ), Фолюш Віктор (ФБВ), Гайда Назар (ФІС), Попелюшний Олександр (ФКТ), Малаховський Олександр (ФІС), Скорохід Антон (МТФ).

Вітаємо призера змагань (2-ге місце) — збірну команду №2 ТНТУ ім. І.Пулюя. Склад команди: Воронцов Богдан (ФРК), Антонюк Андрій (ФІС), Шинкар Олег (ФХВ), Шмігель Ігор (МТФ), Солоненко Михайло (ФРК), Верещук Віталій (ФІС), Мілян (ФКТ), Дживак Тарас (ФБВ), Попадюк Оксана (ФКТ), Богуславський Влад (ФІС), Гичка Павло (ЕМФ), Андрусишин Дмитро (МТФ), Шимчук Артем (ФКТ), Роздобутько Наталя (ФБВ), Солоненко Михайло (ФРК).

Команди до змагань підготували: зав. кафедри фіз. виховання і спорту доц. Курко Я.В., ст. викладач кафедри Федчишин О.Я., викладач кафедри Босюк О.М.

Бажаємо і далі покращувати свої результати, а в житті завжди бути першими.

Кафедра фізичного виховання i спорту