5-річчя кафедри фінансів, обліку і контролю

Всеукраїнська науково-практична конференція
«Розвиток систем фінансово-облікового забезпечення
функціонування підприємств та національного господарства»

З нагоди 5-річчя кафедри 6 березня 2014 року кафедрою фінансів, обліку і контролю була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток систем фінансово-облікового забезпечення функціонування підприємств та національного господарства», до участі в якій були залучені викладачі, магістри та спеціалісти.

Конференція пройшла на високому науковому рівні. Участь в конференції взяли проректор з наукової роботи ТНТУ, д.т.н., професор Рогатинський Р.М., декан факультету підприємницької діяльності, к.е.н., доцент, академік Ціх Г.В.

З доповідями виступили: д.е.н., доцент Панухник О.В., д.е.н., професор Хомин П.Я., професор Стельмащук А.М., к.е.н. Крамар І.Ю., студенти групи БФ-51 Бакан А.В., Казбан О.Я та інші.

Після проведення пленарного засідання робота конференції продовжувалась на секційних засіданнях.