Студенти групи ПК-31 Івасюк Тарас та Пронозюк Руслан успішно виступили на V Всеукраїнських cпортивних іграх «Сяйво надій» серед студентів-інвалідів, що проходили з 13 по 18 жовтня 2008 року у м. Євпаторія.

Наші студенти повернулися з Криму із 4 золотими, 2 срібними та 1 бронзовою медалями. Найурожайнішим видом спорту виявилася легка атлетика, у якій здобуто 5 нагород. Так, Івасюк Тарас ставав переможцем тричі: у бігу на 400 і 800 метрів та стрибках у довжину, а його одногрупник Пронозюк Руслан у своїй нозології посів другі місця на дистанціях 100 та 200 метрів. Крім того, Руслан здобув золоту медаль з шахів, а Тарас - бронзу з настільного тенісу. Наш університет за результатами виступів посів четверте загальнокомандне місце серед 13 ВНЗ України. Готував спортсменів до змагань старший викладач кафедри фізичного виховання Салук Іван Андрійович.