Студентська олімпіада

З 2 по 4 квітня 2014 року проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2013/2014 навчального року зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання» в Одеському національному технічному університеті на базі «Інституту електромеханіки та енергоменеджменту».

Честь нашого університету на цій олімпіаді захищали студенти електромеханічного факультету Лісняк Віктор (гр. ЕЕ-41) і Кушнірук Сергій (гр. ЕЕ-41), які зайняли 5-е загальнокомандне місце і були нагороджені грамотами ректора Одеського національного технічного університету за високий рівень проявлених знань.

Наші щирі вітання студентам, а також викладачам, які готували цих студентів — асистенту кафедри енергетичного менеджменту Івасечку Р.Р. та доценту кафедри систем електроспоживання та комп’ютерних технологій у електроенергетиці Оробчуку Б.Я.