Змагання з армспорту

9 квітня 2014 року на базі СК «Політехнік» відбулися змагання з армспорту в залік Студентських спортивних ігор серед ВНЗ III-IV р.а.

Спортсмени змагалися у 5 вагових категоріях на праву та ліву руки. У змаганні приймали участь близько 60 спортсменів з 5 збірних команд.

У ході напруженої боротьби збірна команда нашого університету (тренер Казмірчук І. В.) посіла ПЕРШЕ місце!

Вітаємо переможців!

Друге місце зайняла команда медичного університету. На третьому місці — збірна команда педагогічного університету.

Хочеться відмітити наступних спортсменів нашого університету, які зайняли призові місця у своїх вагових категоріях: Цівчик Микола, Щербик Тарас, Лах Олег, Томасюк Сергій, Дзюбак Роман, Гнатишин Ростислав, Хмелик Тарас.