Студентська ініціатива

17 квітня 2014 року, в Чистий Четвер, студенти 3-х та 4-х курсів Електромеханічного факультету на території навчального корпусу №7 організували передсвяткове прибирання. Працьовита та креативна молодь виявила ініціативу зробити свою територію чистішою та охайнішою.

До поставленої ініціативи всі віднеслися по-господарськи, озброїлися необхідним робочим інвентарем. І робота закипіла: вичищали і збирали сміття на купки, переносили старий пісок, відчищали бордюри від землі. Контролював процес та спрямовував у правильне русло «робочі сили» учасників голова студентського самоврядування факультету Назаров Віталій.

Я не можу байдуже відноситися до свого рідного корпусу. Тому я і прийшла допомогти впорядкувати територію, — ділиться думками одна із студенток Антонів Зоряна.

В підсумку всі залишились задоволені зробленою доброю справою — і студенти, і технічні працівники та комендант корпусу, і викладачі.

Богдан Оробчук, заступник декана ЕМФ