Змагання з легкої атлетики

24 квітня 2014 року на центральному міському стадіоні проходили змагання з легкої атлетики у залік студентської Спартакіади серед факультетів ТНТУ.

Програма змагань включала три бігових дисципліни (біг на: 100 м, 400 м, 800 м) та дві технічні (стрибки у довжину з розбігу, штовхання ядра).

Ряд спортсменів показали хороші результати, як для початку сезону. У бігу на 100 м серед чоловіків у напруженій боротьбі з результатом 11,6с перемогу здобув учасник зимового чемпіонату України Максим Закітнюк (СІ-11), який всього на 0,1с випередив Миколу Фіялковського (СІ-21). У бігу на 400 м знову відзначився Максим (55,6с). Удвічі довшу дистанцію з великим відривом від суперників з результатом 2.11,0с виграв Дмитро Юрчик (СН-21). Заслуговують уваги також високі результати в стрибках у довжину з розбігу. Тут перемогу з результатом 6,05 м святкував Юліан Петрина (КТ-51). У штовханні ядра з результатом 9,10 м. переміг Олександр Ярмолик (СІ-21).

Серед факультетів переможцями стали спортсмени ФІС ( 3067 очок). Друге місце за ФКТ (2082 очки) і замкнули трійку призерів студенти-спортсмени з ЕМФ (1647 очок).