Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування

І етап

26 квітня 2014 року на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Тернопільській області.

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування — щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп'ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery — International Collegiate Programming Contest).

Олімпіада є складовою частиною відбіркових змагань Першості світу і проводиться за погодженими правилами. Всі учасники Олімпіади реєструються як учасники Першості світу.

Участь у цьогорічній олімпіаді прийняли команди вищих навчальних закладів Тернопільського області, зокрема: Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Тернопільський національний економічний університет, Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, Технічного коледжу ТНТУ, Гусятинського коледжу ТНТУ, Зборівського коледжу ТНТУ (загалом 27 команд).

За результатами змагань, призерами І етапу олімпіади в Тернопільській області стали:

• Перше місце посіла команда TNTU_BraveHedgehogs — Ігор Миколайович Бармак, Володимир Борисович Заяць, Юрій Павлович Срогий, Оксана Юліанівна Петрик (тренер)
  • Друге місце посіла команди TNTU_SE — Віктор Михайлович Кіфер, Віталій Юрійович Назарчук, Дмитро Мирославович Чеверда, Оксана Юліанівна Петрик (тренер)

• Третє місце посіла команда TNTU_Avengers — Олег Мирославович Максимець, Оксана Володимирівна Цушко, Наталія Ігорівна Мороз, Віталій Миколайович Бревус (тренер)
Команда ВНЗ Кількість розв’язаних задач Штрафні очки
1 TNTU_BraveHedgehogs Тернопільський національний технічний університет 7 1262
2 TNTU_SE Тернопільський національний технічний університет 6 256
3 TNTU_Avengers Тернопільський національний технічний університет 5 223
4 TNTU_Lovelace_team Тернопільський національний технічний університет 5 559
5 TNTU::IamCoder Тернопільський національний технічний університет 5 625
6 TNPU_StackOverflow Тернопільський національний педагогічний університет 5 773
7 TNEU.FCIT Тернопільський національний економічний університет 5 891