ІІІ Спортивні студентські ігри Тернопільщини з легкої атлетики

29 - 30 квітня 2014 року на центральному міському стадіоні проходили ІІІ Спортивні студентські ігри Тернопільщини з легкої атлетики серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а. На бігових доріжках та секторах змагалися відомі спортсмени: призери чемпіонатів Європи, світу, учасники Олімпійських ігор.

У командному заліку наші спортсмени посіли 4 місце. Проте, варто відзначити вдалий виступ легкоатлетів у певних дисциплінах «королеви спорту». Так, у секторі для штовхання ядра ІІІ місце посів Олександр Ярмолик (СІ-21). Його снаряд пролетів на 10,36м. Також третім призером у секторі для стрибків у довжину з результатом 6,59м став Юліан Петрина (КТ-51). На «відмінно» спрацювала наша естафетна команда 4х100м у складі Остапа Пуківського (СНс-51), Богдана Крутиголови (МБ-31), Миколи Фіялковського (СІ-21) та Максима Закітнюка (СІ-11), яка із результатом 45,3с фінішувала другою. Срібним призером у бігу на 400м став Остап Пуківський (52,2с). А переміг на цій дистанції із результатом 51,7с Максим Закітнюк.