Успіхи наших студентів

15 - 17 квітня 2014 року на базі Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна проводився 2 тур Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі «Інформаційна безпека». В олімпіаді взяв участь 31 учасник. Учасникам було запропоновано вирішити 15 завдань за напрямами: «Прикладна криптологія», «Безпека інформаційних та комунікаційних систем», «Технічні засобі захисту інформації», «Управління інформаційною безпекою».

За напрямом «Безпека інформаційних та комунікаційних систем» студент факультету комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії Труш С.В. (група СБ-21) зайняв третє місце і був нагороджений грамотою. Варто відзначити, що наш вуз представляв лише один учасник, тоді як інші ВНЗ представляли команди, також Сергій — студент-другокурсник, а учасниками олімпіади здебільшого були студенти 4-5 курсів, оскільки спеціалізовані дисципліни напряму підготовки БІКС викладаються в 6-8 семестрах. Тобто більшість переваг була на стороні суперників, але удача посміхнулася Сергію.

Вітаємо з успішним виступом на олімпіаді!