Результати Спартакіади ТНТУ ім. Івана Пулюя
серед факультетів

З жовтня 2013 по травень 2014 року проходила Спартакіада ТНТУ ім. Івана Пулюя серед факультетів. У змаганнях приймали участь студенти 1-5 курсів денної форми навчання.

Підведено результати Спартакіади ТНТУ ім. Івана Пулюя серед факультетів: у підсумку перемогу здобули студенти-спортсмени Електромеханічного факультету — 152 очки (заступник декана Оробчук Богдан Ярославович), другими стали студенти Факультету комп'ютерних технологій — 147 очок (заступник декана Данилишин Григорій Михайлович), а третіми фінішували студенти Факультету інформаційних систем — 118 очок, заступник декана Баран Ігор Олегович.

Напружена боротьба велась і за наступні місця: четверте місце у ФРК 100 очок (два перших місця), а п'яте місце у ФХМ 100 очок (одне перше місце). Переможці цієї спартакіади представляють наш університет на обласних студентських спортивних іграх Тернопільщини.

Наші вітання переможцям Спартакіади!