Говерляна – 2014

17 травня 2014 року відбулося сходження на найвищу вершину України — гору Говерлу, присвячене Дню університету.

Учасниками сходження стали студенти та викладачі ТНТУ. Також серед відважних скелелазів була і Ремезовська Надія Миколаївна, завідувач відділу по роботі з іноземними громадянами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Пані Надія приїхала до ТНТУ на міжнародну конференцію, тому опісля завершення роботи секцій із задоволенням приєдналася до святкового туристичного походу.

«Говерляна — 2014» зібрала гарну команду активних і закоханих у гори туристів та подарувала калейдоскоп вражень про високі пологі вершини, глибокі і чисті озера, швидкі гірські ріки, ласкаве сонце, хмари, сніг у травні і ще про багато дивовиж карпатського краю.