З благословення владики Кир Василія Семенюка проводиться благодійна акція «Миколай про тебе не забуде», що має за мету допомогти дітям із соціально незахищених сімей відчути радість свята.
У акції беруть участь тернопільські вищі навчальні заклади, молодіжна спільнота «Знамення», молодіжна комісія Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ, благодійний фонд «Карітас».
Cтудрада ТДТУ ім. І.Пулюя звертається до студентів нашого університету з проханням взяти участь у акції і зголоситися волонтерів, які хочуть в образі Святого Миколая та його «команди» розносити дітям подарунки.
Доброчинцем цієї акції може стати кожен, хто подбає про подарунки для дітей та принесе цукерки, солодощі, канцтовари, книги, іграшки та ін. у «домівку» студради (корпус № 8, ауд. № 31).

Детальну інформацію можна отримати у студентських деканів або члена студради Марії Гнатович (за тел. 8 - 097 - 49 - 49 - 197).