Студенти університету розпочали практику за кордоном

Двоє студентів факультету машинобудування та харчових технологій та один студент факультету економіки підприємницької діяльності розпочали практику у Федеративній Республіці Німеччина за програмою Асоціації в сфері сільського господарства, екології та розвитку села в Східній Європі (APOLLO). Під час практики студенти будуть приймати участь в освітніх семінарах, оволодіють практичними навиками роботи на сучасному обладнанні та ознайомляться з передовим досвідом господарювання на аграрних підприємствах землі Бранденбург у ФРН. Також дана практика є хорошою нагодою мовного стажування з німецької мови.

На даний час 42 студенти усіх факультетів університету проходять практику за кордоном у ФРН, Швейцарії, Польщі та 30 студентів приймають участь у культурних програмах обміну молоді у США.

За інформацією та для запису стосовно проходження практики просимо якнайшвидше звертатись у відділ міжнародних зв’язків к.44, корп. №2 (тел.25-29-76).