Перший дистанційний захист дипломної роботи

21 червня 2014 року вперше в ТНТУ відбувся дистанційний захист дипломної роботи студента Канцара І.В., який навчався на базі локального Центру дистанційного навчання ТНТУ в штаті Мічиган (США).

Тема дипломної роботи бакалавра: «Розроблення і техніко-економічне обгрунтування технології ремонту амортизатора заднього 2108-291504 автомобіля ВАЗ 2108». Керівництво роботою здійснила доц. кафедри технології машинобудування та автомобілів, к.т.н Данильченко Л.М.

Державна екзаменаційна комісія після доповіді студента та відповідей на запитання в режимі телеконференції, організованої Інститутом дистанційного навчання та ЦІТ, оцінила дипломну роботу «добре».

Підтримати свого сина-студента під час захисту дипломної роботи прийшла мати Ірина Миронівна.

Вітаємо з успішним захистом бакалавра Ігора Канцара, кафедру ТМ та Інститут дистанційного навчання!