З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Шановні студенти, викладачі та співробітники Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя!

Вітаю Вас з великим державним святом — Днем Конституції України.

18 років тому Конституція, як основний закон держави, закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стала гарантом в забезпеченні прав і свобод громадян.

В час, коли наша держава переживає нелегкі випробування, ми повинні самовіддано працювати заради миру на українських землях, заради розвитку України, як повноцінної європейської держави з ефективно діючою Конституцією.

Нехай серед нас завжди панують почуття патріотизму, гордості за нашу державу та впевненості у її майбутньому процвітанні! Зичу Вам добра, миру, благополуччя та незгасної віри в Україну!

Зі святом!

З повагою,