Cтуденти ТНТУ відвідали Опольську Політехніку

21 липня 2014 року група студентів ТНТУ, що перебувала на виробничій практиці у компанії «Устронянка», відвідала Опольську Політехніку в м. Ополє, Польща. За сприяння департаменту міжнародного співробітництва польського вишу студенти познайомились з роботою лабораторій факультету машинобудування, інженерно-будівельного факультету та факультету фізичної культури. Наприкінці зустрічі студенти у дружній та невимушеній атмосфері поділилися враженнями від візиту та спробували справжній китайський чай в Інституті Конфуція при Опольскій Політехніці.

Візит тернопільських студентів-політехніків до колег з Ополє відбувся на запрошення Опольської Політехніки, відповідно до укладеного протоколу про наміри. У червні цього року офіційна делегація ТНТУ також відвідувала польський університет з робочим візитом, під час якого було започатковано спільну програму академічної мобільності та обміну студентами. Зазначимо, що студенти нашого університету вже восьмий рік поспіль проходять літню практику у Опольському воєводстві у відомій польській компанії «Устронянка».

Інформація Відділу міжнародних зв'язків ТНТУ, тел. 252976